Orhan Veli Kanık Cad. Ruhi Esmer Sk. Plaza 360 No:2/5 34810 Kavacık | Beykoz | İstanbul
0 (216) 538 19 00

Speechouse ve Procat, yeni çözümlerini Çağrı Merkezi Fuarı’nda tanıttı

Speechouse Partneri Nuance ile 7. Türkiye Çağrı Merkezi Fuarında Ses Teknolojileri Çözümlerini Tanıttı.

Çağrı merkezleri için strateji geliştirmekten performans yönetimine kadar komple çözümler sunan Procat ile kardeş şirketi olan ve gelişmiş ses teknolojileri hizmetleri veren Speechouse, İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı’nda yer alarak güncel gelişmeler doğrultusunda şekillenen yeni çözümlerini tanıttılar.

Speechouse’un başta Call Steering (Sesle Yönlendirme) ve Speaker Verification (Konuşmacı Doğrulama – Ses İmzası) olmak üzere çağrı merkezi sektörüne yönelik olarak geliştirilen ve güncel teknolojilerin tüm olanaklarından yararlanan gelişmiş ses teknolojileri çözümleri, Fuar katılımcı ve ziyaretçilerinden büyük ilgi gördü. Türkiye’de ilk defa Speechouse tarafından sunulan ve Fuar’da detaylarıyla tanıtılan ‘Yönetilen Hizmet Modeli’, çağrı merkezlerinin maliyetleri düşürmelerini ve gelişmiş teknolojilerden sadece hizmet olarak yararlanmalarına olanak tanıyor.

Speechouse’un ‘Yönetilen Hizmet Modeli’ni kullanan çağrı merkezleri, Konuşma Tanıma (Speech Recognition), Konuşmacı Doğrulama (Ses İmzası – Speaker Verification) ve TTS – Text To Speech (Metni Sese Dönüştürme) gibi ses teknolojilerinin gerektirdiği uzun ve yorucu entegrasyon süreçleriyle uğraşmadan, karmaşık ayrıntılarla boğuşmadan, sistemi iyileştirmek ve düzenli bakımını sağlamak gibi zahmetli ve yüksek maliyetli aşamaları hiç yaşamadan tüm hizmetlerden kısa sürede yararlanmaya başlayabiliyorlar. Speechouse’un konusunda uzman ekibi tüm bu süreçleri gerçekleştirirken, çağrı merkezleri sonuçtaki hizmetin kalitesini kontrol ederek, sadece kullandıkları kadar ödeme yapıyorlar.

Sesli hizmet sistemlerinde dünya lideri Nuance Communicaitons’ın çözüm ortağı olan Speechouse çözümlerinden yararlanan çağrı merkezleri hız kazanmanın yanı sıra iş süreçlerinde de önemli oranlarda verim artışı yakalıyorlar.

İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı’nda kardeş şirketi Speechouse ile birlikte yer alan Procat ise “Stratejiden işlevselliğe tam çözüm için Procat” sloganıyla gelişen ve değişen yapısını ziyaretçilerle paylaştı. Procat, tasarımdan planlamaya, yönetimden gelişim, altyapı ve sistem entegrasyonuna kadar geniş bir yelpazeye yayılan uzmanlığını, strateji ve teknoloji danışmanlığındaki deneyimi ile bir araya getirerek çağrı merkezleri için kompakt yapıda çözümler sunuyor.

Share