Orhan Veli Kanık Cad. Ruhi Esmer Sk. Plaza 360 No:2/5 34810 Kavacık | Beykoz | İstanbul
0 (216) 538 19 00

Speechouse Partneri Nuance ile 9. Türkiye Çağrı Merkezi Fuarında Ses Teknolojileri Çözümlerini Tanıttı

Procat- Speechouse ve Call Center Hotel 9. Çağrı Merkezi Fuarı’nda Ziyaretçiler ile Buluştu.

Uzman kadrosu ve sektörel deneyimi ile çağrı merkezleri için strateji geliştirmekten uçtan uca teknoloji yönetimine kadar komple çözümler sunan Procat ve gelişmiş ses teknolojileri hizmetleri veren Speechouse ile çağrı merkezi sektöründe bir ilk olan Call Center Hotel 24 – 25 Ekim tarihlerinde düzenlenen 9. Türkiye Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı’nda yer aldı.

Anahtar teslim çağrı merkezi kurulum, işletim ve denetim hizmetlerinin yanı sıra; mevcut çağrı merkezi operasyonlarının verimliliğinin iyileştirilmesi için teknoloji danışmanlığı üzerine uzmanlaşan Procat, kardeş şirketleri Speechouse ve Call Center Hotel ile birlikte Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen 9. İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı’na katıldı.

Çağrı merkezi yazılım platformu Interactive Intelligence (ININ) Elite Partner olan Procat, fuarda katılımcılara uzman kadrosu ile birlikte mevcut ve potansiyel iş ortaklarının ihtiyacına cevap verebilecek ürünlerini tanıttılar. ININ ürün ailesinden; Interaction Dialer 4.0, Interaction Supervisor iPad Edition, Interaction Web Portal, Interaction Marquee (Web tabanlı, kolay konfigüre edilebilir wall board uygulaması), Interaction Mobilizer ürünlerini ve Interaction Analyzer Speech Analytics uygulamasının Türkçe demosunu sundu.

Sesli hizmet sistemlerinde dünya lideri Nuance Communications’ın çözüm ortağı olan Speechouse ise Türkçe Mobil Sanal Asistan (Nuance Interactive Natural Assistant) uygulamasını, Türkçe Call Steering (Sesle Yönlendirme) ve Speaker Verification (Ses İmzası – Konuşmacı Doğrulama) projelerini, yeni ürünleri olan NINA Web ve Nuance Voice to Text uygulamalarını tanıttı.

Çağrı merkezlerinin ihtiyaçlarına yatırım maliyetine girmeden ulaşmaları için dünyanın ilk ‘çağrı merkezi oteli’ konsepti ile 2009 yılında kurulan Call Center Hotel (CCH) ise İstanbul Kavacık ve İzmir’de toplam 2000 koltuk kapasitesi ile teknolojik açıdan en gelişmiş çözümlerle hizmet veriyor. CCH ekibi ise fuar katılımcılarına, kendi lokasyonunda veya iş ortaklarının lokasyonlarında sunduğu teknoloji kiralama hizmetlerini, CaaS çözümünün verimlilik, esneklik ile IT maliyetleri üzerindeki etkisini ve bulut çözümlerini anlattı.

2013 yılının çağrı merkezi sektöründe özellikle uzmanlaşmanın öneminin fark edildiği bir dönem olduğunu belirten Procat–Speechouse-Call Center Hotel CEO’su Tarkan Ersubaşı, hem işveren hem de iş alan kurumların artık fiyat unsurunun ön plana çıkarıldığı projeler yerine uzmanlaşma ve katma değer yaratan daha verimli ve sonuç odaklı projelere önem vermeye başladıklarını söyledi.

2014 Hedefleri

2014 yılında Procat olarak daha çok Özel Bulut ya da Herkese Açık Bulut çözümleri sunan projeler üreteceklerini söyleyen Tarkan Ersubaşı teknoloji tedarikinin yanı sıra; kurulum, kiralama ve yönetim gibi hizmetleri de içeren bütünlüklü iş modellerini daha da geliştirmeyi planladıklarını ifade etti.

Speechouse tarafında ise bu yıl önemli projelere imza attıklarını dile getiren Ersubaşı, özellikle mobil uygulamalarda sesin kullanımına yönelik yaptıkları çalışmanın çok başarılı olduğunu ve bu projelere devam edeceklerini aktardı.

2014’te Call Center Hotel’e yeni bir şube açacaklarını belirten Ersubaşı, firmalara kendi yerlerinde de Call Center Hotel hizmeti alma imkânı sağlayacaklarını müjdeledi.

 

Share