Orhan Veli Kanık Cad. Ruhi Esmer Sk. Plaza 360 No:2/5 34810 Kavacık | Beykoz | İstanbul
0 (216) 538 19 00

Sigortacıya terzi usulü çağrı merkezi çözümü

İsteyene anahtar teslim çağrı merkezi kuruyor, isteyeni 2 bin koltuklu otel’de konaklatıyorlar. Dünyanın en gelişmiş ses tanıma teknolojisiyle çağrı merkezlerinde geçen süreleri minimuma indiriyorlar…

Sigorta, müşteri hizmetlerinin, müşteri memnuniyetinin en önemli olduğu sektörlerden biri. Müşteri hizmetleri ve müşteri memnuniyeti deyince de akla ilk olarak şirketlerin çağrı merkezleri geliyor.

Günümüzde şirketlerin çoğu, çağrı merkezi (call center) hizmetini dış kaynak kullanımı (outsourcing) yoluyla alıyor. Bazıları kendi bünyelerinde de kuruyor ama genelde kiralama, proje/kampanya bazında ve “kullandığın kadar öde” yöntemleri tercih ediliyor. İşte hangi şekilde olursa olsun, çağrı merkezi, müşteri hizmetleri ihtiyaçlarının tamamına cevap verebilecek bir grup var Türkiye’de. Tarkan Ersubaşı tarafından kurulan Procat, Speechouse ve Call Center Hotel şirketlerinden bahsediyoruz.

2004 yılında kurulan Procat, A’dan Z’ye anahtar teslim çağrı merkezi kurulumu, üçüncü parti ürün ve çözümlerle entegrasyonu, uygulama geliştirme, raporlama, izleme, denetleme ve kalite değerlendirme için gereken tüm ürün ve hizmetleri sunuyor.

Procat CEO’su Tarkan Ersubaşı, müşterilerinin adeta bir iş ortağı gibi hareket ettiklerini, müşteri hizmetleri konusunda her türlü ihtiyaçlarında yanlarında olduklarını vurguluyor.

Akıllı Yaşam Dergisi – Şubat 2015

Share