Orhan Veli Kanık Cad. Ruhi Esmer Sk. Plaza 360 No:2/5 34810 Kavacık | Beykoz | İstanbul
0 (216) 538 19 00

Procat, Speechouse ve Call Center Hotel 10. Çağrı Merkezi Fuarı’nda yeni hizmetlerini tanıttı

Speechouse ve Call Center Hotel ile Türkiye’deki sektör temsilcilerini dünyadaki eğilim ve yeniliklerle buluşturan 10. İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı’nda yeni hizmetlerini tanıttı.

Uzman kadrosu ve sektörel deneyimi ile çağrı merkezleri için strateji geliştirmekten uçtan uca teknoloji yönetimine kadar komple çözümler sunan Procat ve gelişmiş ses teknolojileri hizmetleri veren Speechouse ile çağrı merkezi sektöründe bir ılkı gerçekleştiren Call Center Hotel 13-14 Ekim tarihlerinde Haliç Kongre Merkezinde düzenlenen 10. İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı’nda yer aldı.

Anahtar teslim çağrı merkezi kurulum, işletim ve denetim hizmetlerinin yanı sıra mevcut çağrı merkezi operasyonlarının verimliliğinin iyileştirilmesi için teknoloji danışmanlığı üzerine uzmanlaşan Procat. kardeş şirketleri Speechouse ve Call Center Hotel ile Türkiye’deki sektör temsilcilerini dünyadaki eğilim ve yeniliklerle buluşturan 10. İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı’nda yeni hizmetlerini tanıttı.

Çağrı merkezi yazılım platformu Interactive Intelligence (ININ Türkiye temsilcisi ve Gold Partneri olan Procat. fuarda katılımcılara uzman kadrosu ile birlikte sunduğu; Customer Interaction Center 4.0. Interaction Dialer 4.0. Interaction Recorder 4.0. Interaction Analyzer 4.0, Interaction Optimizer (Work Force Optimization yazılımı). Interaction Feedback (Anket ve CES – Customer Effort Score Hesaplama Bileşeni). Interaction Supervisor iPad Edition. Interaction Web Portal. Dinamik VVallboard Yazılımlarını ve Speech Analytics çözümlerini tanıttı.

Ses teknolojilerinde dünya lideri Nuance Communications’ın çözüm ortağı olan Speechouse ise Türkçe Call Steering (Sesle Yönlendirme). Türkçe Mobil Sanal Asistan (Nuance Interactive Natural Assistant) uygulamasını. Konuşmacı Doğrulama (Ses İmzası) projelerini. ACH’den tasarruf sağlayan Nuance VQA -Voice Ouality Assurance ürününü ve Nuance Vocalizer’ın yeni Türkçe TTS (Text to Speech) sürümünü sundu.

Çağrı merkezlerinin ihtiyaçlarına yatırım maliyetine girmeden ulaşmaları için dünyanın ilk çağrı merkezi oteli’ kavramı ile 2009 yılında kurulan Call Center Hotel (CCH) İstanbul ve İzmir’de toplam 2000 koltuk kapasitesi ile teknolojik açıdan gelişmiş çözümlerle hizmet veriyor. CCH ekibi ise fuar katılımcılarına, sunduğu teknoloji ve konum kiralama hizmetlerinin yanı sıra çağrı merkezlerinin temel ihtiyaçlarından olan insan kaynağı desteği ve İK süreç otomasyonunu, kalite yönetim hizmetlerini ve bulut çözümlerini anlattı.

Telepati Telekom – Kasım 2014

Share