Orhan Veli Kanık Cad. Ruhi Esmer Sk. Plaza 360 No:2/5 34810 Kavacık | Beykoz | İstanbul
0 (216) 538 19 00

Hizmetlerimiz

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Hizmetlerimiz Nelerdir?

https://speechouse.com/wp-content/uploads/2023/09/konusma-tanima-scaled.webp

Çözüm Optimizasyonu

Gelişmiş Konuşma Tanıma ve Doğal Konuşmayı Algılama teknolojilerini kullanan sistemlerde, uygulama tarafından kaydedilen “ses”lerin (gerçek kullanıcıların sisteme söylediklerinin) canlı bir kişi tarafından dinlenip bire bir yazılmasıdır.
Brainstorming process. the business crew working on a new startup project. discussing business projects working together in the office. Idea presentation, analyze marketing plans.

Proje Yönetim Planlaması

Projede yer alan şirketlerle kişiler arasında köprü görevi görerek sorumlulukların atanması ve izlenmesi, proje adımlarının belirlenen zaman dilimlerinde gerçekleştirilmesi ve projenin her yönüyle koordinasyonunun sağlanmasıdır.
User Experience ux designer web smartphone layout business prototype idea plan template design.

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

Son kullanıcıların kolayca ve severek kullanacağı arayüzlerin tasarlanmasıdır. Kullanıcı deneyimi tasarımı uzmanlığıyla tasarlanan çözümler, karmaşa yaratıp kullanıcının kafasını karıştırmaz, arka planda hissedilmeden çalışarak kullanıcının işini kolaylaştırır.
https://speechouse.com/wp-content/uploads/2023/09/uctan-uca-cozum-scaled.jpg

Uçtan Uca Çözüm Tasarımı

Müşterilerin taleplerini ve eldeki değerlerini analiz ederek, hedeflenen çözüme ulaşmak için gereken her türlü donanım, yazılım ve diğer gereksinimlerin belirlenmesi, bunların kurulumu, bütünleştirilmesi ve üretime geçirilmesi hizmetleri.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image